KVALITNÍ A BEZPEČNÉ KOČÁRKY ZN. FIRKON ZA ATRAKTIVNÍ CENU !!! PŘIJEĎTE A PŘESVĚDČTE SE.... Zn. FIRKON = bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě !!!

Kosmetika a drogerie

Prací tekutý prášek ARIEL Baby 1,3 l (20 dávek) 

Vaše cena:
Běžná cena:199,00 Kč
Ušetříte - sleva:35.18% / 70,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

ARIEL Baby 1,3 l (20 dávek)

Speciálně vyvinutý prací prostředek na dětské oblečení. Jemné a šetrné složení zaručuje hebkost oblečení i po kontaktu s citlivou dětskou pokožkou. Pomocí speciální technologie aplikačního uzávěru s lamelami a úpravě povrchu dokáže pečlivě zapracovat přípravek do tkaniny. Díky tomu perfektně proniká do hloubky vláken a dokáže odstranit i ty nejodolnější skvrny kojeneckého jídla. Naplněný uzávěr můžete také vložit přímo do bubnu pračky. Přípravek je účinný od 30 - 90 stupňů. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí!

Klíčové vlastnosti

  • Dodává prádlu svěží vůni
  • Jemné pohlazení pro pokožku vašeho děťátka
  • Dokonalé odstraňování skvrn kojenecké stravy
  • Doporučené dávkování 65 ml
  • Inovativní aplikační uzávěr

Složení 

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, mýdlo,  optické zjasňovače, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, parfémy.

Bezpečnostní opatření

Výrobek skladujte tak, aby nedošlo k zasažení očí či dokonce požití. Oči může vážně poškodit. Při jejich zasažení je co nejrychleji opakovaně vyplachujte vodou. Zda-li podráždění bude nadále přetrvávat, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití a nevolnostech okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Obal či štítek výrobku mějte v těchto situacích vždy u sebe!

« zpět
contents ©2018 BATOLÁTKO | Standa-David.com